piegāde un atgriešana

PIEGĀDE

 

1. Omniva pakomāts -  BEZ MAKSAS

Preces nonāks Jūsu izvēlētajā pakomātā 2-5 darbdienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas.  Par preces nonākšanu pakomātā Jūs informēs ar SMS, kas saturēs durvju kodu, pakomāta atrašanās vietu, atgriešanas kodu un uzglabāšanas beigu termiņu. Pakomāti ir atvērti 24 stundas, un parasti atrodas dažādu iepirkšanās centru galveno durvju tuvumā.
 

2. Kurjers - 3.50 EUR
 
Prece Jums tiks piegādāta 2-5 darba dienu laikā kopš pasūtījuma apstiprināšanas. Kurjers sazināsies ar Jums pa telefonu, lai vienotos par Jums izdevīgāko laiku un vietu piegādei.

 

* Ar kurjeru piegādātiem pasūtījumiem netiek piemērota bezmaksas atgriešana - jums prece jānogādā mūsu ofisā ar savu piegādes metodi; apmaksājot Omniva sūtījumu vai nogādājot preci mūsu ofisā. 
 
 

MAIŅA UN ATGRIEŠANA


Latvijas Republikas Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.  
 
Jūs to varat izdarīt sūtot aizpildītu un parakstītu veidlapu uz info@xjeans.eu

Veidlapu varat lejupielādēt šeit


Preču atgriešana sūtījumiem kas piegādāti ar Omniva pakomātu ir bezmaksas.
 

Preces iespējams atgriezt divos veidos:
 
1. Izmantojot Omniva pakomātu
 
Aizpildiet Atgriešanas veidlapu un pievienojiet Precei, kuru vēlaties atgriezt. Iepakojiet sūtījumu tā, lai to nevarētu atvērt nesabojājot iepakojumu. Noņemiet veco adreses karti. Lai sūtījumu nosūtītu, ievadiet atgriešanas kodu (tas tiek nosūtīts kopā ar sūtījuma piegādes īsziņā) pakomāta displejā. Pakomāts izsniegs Jums nepieciešamo adreses karti un atvērs pakomāta skapīša durvis. Sūtījums sasniegs e-veikalu trijās darba dienās.
 
2. Nogādājot preci mūsu ofisā, Rīgā, brīvības gatvē 399-45
 
Aizpildiet Atgriešanas veidlapu un pievienojiet Precei, kuru vēlaties atgriezt. Nogādājiet sūtījumu mūsu ofisā, Rīgā, brīvības gatvē 399-45. Kad tas tiks izdarīs, tiks veikts preces maiņas vai atgriešanas process. 
 
Preci var mainīt tikai pret tās pašas preces citu izmēru. Maiņas gadījumā nosūtīsim Jums jaunu preci tūlīt pēc apmaināmās preces saņemšanas.
 
Naudas atgriešanas gadījumā nauda tiek atmaksāta uz to pašu norēķinu kontu, no kura tika veikts Jūsu maksājums, 14 dienu laikā pēc preces savlaicīgas saņemšanas Xjeans e-veikalā.

 

* Ja jūs atteiksieties no pirkuma, jums tiks atgriezta pilna iegādātās preces summa, taču sūtīšanas un atpakaļ sūtīšanas izmaksas netiek atgrieztas - tās sedz pircējs. 
 
* Maināmais vai atpakaļ nododamais priekšmets nedrīkst būt bojāts vai ar nēsāšanas pazīmēm, tam jābūt oriģinālajā iepakojumā, un precei jābūt ar visām oriģinālajām etiķetēm. Atpakaļ atgriezt nevar apakšveļu, zeķes.
 
* Lūdzam preces iepakojumu vienmēr atvērt uzmanīgi, to nebojājot. Ja iepakojumu nav iespējams atvērt, to nesabojājot, atpakaļ nododamā prece var nebūt oriģinālā iepakojumā.